Mobil Bedava Sohbet

Dünya'nın en sık tercih edilen mobil sohbet odalarında sizde bedava sohbet edin.

Live +18 chat - MOBiLOH,18Cinsel Sohbet,+18Mobil chat,18Erotik sesli chat


Live +18 chat

live +18 chat livechat, live chat canlı sohbet sitesi, livechat kameralı chat sitesi, live chat sohbet odaları
Live sesli sohbet siteleri Selam arkadaşlar sesli sohbet görüntülü sohbet nasıl yapılır nasıl sohbet odalarına girerim nasıl kamera açarım nasıl mikrofon alırım konuşurum kendimce sizi anlatacagım…
Öncelikle sohbete bağlanırken ister misafir girişinden istersenin hemen üye olup üye girişinden girebilirsiniz. ama unutmayınki misafirden girdiginiz nick ile daha sonra başkası üye olup bunu nickli kendisine alabilir şifreleyebilir. tavsiyem nickinizi tescilleyin yani şifreleyin üye olarak.. Şimdi giriş yapıyoruz ve odaları açıyoruz ilk kez sitemize gidiyor iseniz Active Denetimini indirin diye bir uyarı alırsınız sayfanın en başında oradan Active x Denetimini çalıştırıp odaya ulaşırsınız. ve sohbete ilk adımı atmış olursunuz. Kamera açmak isterseniz panelin aşşagısın da yazı yazılan yerin üzerinde olan el işaretinin sag tarafından 5 inci ikon kemera işereti olarakda gösterir oraya tıklamanız yeterli olacaktır. şimdi mikrofon almak isterseniz sesli sohbet etmek veya oda dakilere müzik çalmak isterseniz el işareti olan yere tılamanız nickinizin yanında bir el işareti oluşmalı yani el işareti ile odadakilere ben mikrofon almak istiyorum anlamına gelir. ve mikorofondaki kişinin mikrofon süresi bitince sze mikrofonu bırarı siz de KONUŞMA yazan yere tıklayarak mikrofonu almış olursunuz. ve süreniz konuşma yazan yerde gösterilir süreniz bitince el kaldıran yok ise tekkar KONUŞMA Ya tıklayıp sohbetinize veya müzik çalmanıza devam edbilirsiniz..

Sesli sohbet nasıl olur ayrıntılı bir şekilde yukarıda anlatılmıştır. sesli sohbet odalarımıza sizlerde katılarak seviyeli hoş aile sitemiz de argo kelimeler yasaktır. sizinde bir sesli sohbet siteniz olmasını istermiydiniz. işte sizler için Türkiyemizde il il açıkmış sesli sohbet odalarına hemşerileriniz ile kaynaşıp sesli chat edebilirsiniz.

Sesli sohbet chat tanımı kısaca..Sesli chat artık Yazılı chatin neredeyse bitirimine ve insanların sesli chat sitelerine daha çok ilgi göstermesini dogal olarak da yazı chatin yok oluşuna neden olmuş tur.sesli sohbet sitelerinin değerini görüntülü ve sesli konuşma artırmış ve insanları daha gerçekci sanal alemde değilmiş gibi bir birlerini görerek duyarak sohbet etmeleri sesli chat sitelerini yazılı chatin önüne taşımıştır. sesli chat odaların kurallar çercevesinde dilediginiz gibi müzik çalıp konuşup kamera açarsınız. bu da sesli chat sitelerine gelen bir çok insan mizük dinlemek sohbet etmek ve vakitgeçirmek için eglenceli bir ugraş biz sesli chat sitemizolarak sizlerin huzur içerisinde odalarımız da sohbet edebilmenizi saglayan yetkili arkadaşlar tarafından korumaktadır. Sesli chat kurallarına uymayanlar oda dışına atılacaklardır.

Haydi arkadaşlar sizlerinde artık sıcak bir yuvanız sesli sohbet siteniz var sesli sohbet de en büyük lider sitesi sesli chat sitemiz sesli sohbetin lider sitesi sesli sohbet çet odaları


Yazar: admin

Görüntüleme: 123 defa

Kategori: Live +18 chat

Yayınlanma Tarihi: 09 Mart 2022

Cevap bırakın

Kategoriler
Cinsel sohbet Erotik sohbet Erotik chat